W związku z Komunikatem Ministerstwa Sprawiedliwości z dnia 12 marca 2020 r. w sprawie przeciwdziałania zagrożeniom związanym z COVID-19 w terminie

od 16.03.2020 r. do odwołania zawieszeniu ulega udzielanie porad osobiście w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego Powiatu Szamotulskiego.

 

W TYM OKRESIE PORADY UDZIELANE BĘDĄ WYŁĄCZNIE PRZEZ TELEFON I Z WYKORZYSTANIEM ŚRODKÓW POROZUMIEWANIA SIĘ NA ODLEGŁOŚĆ (E-MAIL).

 

Osoba potrzebująca pomocy przed jej udzieleniem składa

do Starostwa Powiatowego w Szamotułach za pośrednictwem e-mail

wniosek o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość, zawierający oświadczenie,  że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

 

SKAN LUB ZDJĘCIE PODPISANEGO PISMA WRAZ

Z OŚWIADCZENIEM  NALEŻY PRZESŁAĆ DO STAROSTWA POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A NASTĘPNIE OCZEKIWAĆ NA WYZNACZENIE TERMINU PORADY.

 

Dane kontaktowe do rejestracji telefonicznej lub emailowej:

Starostwo Powiatowe w Szamotułach 

telefon: 61 29 28 790, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

(od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 11.00)

Wniosek:

PDF  /  DOC