W miesiącu maju uczestnicy Klubu Seniora  spotkali się  w dniach 10 i 24 rozpoczynając ćwiczeniami usprawniającymi pod kierunkiem rehabilitantki p.Marty. Dla seniorów w celu urozmaicenia spotkania przygotowano bogatą ofertę :

  1. 10 maja podczas zajęć terapeutycznych zostały wykonane barwne i kolorowe ,, Łapacze snów”, a  ,,Kalambury” zmusiły uczestników do kreatywnego i twórczego wysiłku umysłowego i ćwiczenia    pamięci, często wywołując zabawne skojarzenia powodując uśmiech na twarzy. Spotkanie zakończył  spacer do kościoła pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela.
  2. 24 maja z okazji Dnia Matki Seniorzy z Dziennego Domu Seniora w Pniewach przedstawili program słowno-muzyczny pt.,,Wszyscy jesteśmy z miłości” według scenariusza p .Krystyny Rakowieckiej, bogaty w treści o tej najważniejszej dla każdego osobie jaką jest MATKA. Kwiat RÓŻY z papieru wykonany samodzielnie na zajęciach terapeutycznych sprawił wszystkim wiele satysfakcji  i radości.

Spotkania w Klubie są motywacją, a dla niektórych uczestników jedyną okazją do wyjścia z domu nawiązania nowych znajomości i przyjaźni. Na następne spotkania zapraszamy już  14 i 28 czerwca.